DOMINY A DOBA PO KARANTÉNĚ

Description of your first forum.

DOMINY A DOBA PO KARANTÉNĚ

Příspěvekod Administrator » 06 dub 2020, 17:41

Všimla jsem si, že 90% dominantních žen, a já nejsem vyjímkou v této těžké době vůbec nepracuje. Není se čemu divit, každá z nás musí být zodpovědná vůči svému zdraví, rodině a klientům. Máte nějakou představu o tom jak se budete více chránit, až to bude za námi? Je mi jasné, že nějaké riziko nákazy tam po rozpustění karantény bude. V brzké době se určitě počet nakažených nedostane na nulu. Mám pro Vás pár tipů jak řešit zvýšené hygienické požadavky:
Úplným základem je univerzální desinfekce na pomůcky, kterou používají ve zdravotnických zařízeních. Mohu doporučit Lavosept. Neničí kůži, pouta, kovové pomůcky, koženku a další materiály. Naopak nedoporučuji Sanytol, ničí věci a likviduje pouze bakterie. Pokud máte latexové kukly tak tam je pouze jedna možnost- vyprat v teplé mýdlové vodě. Desinfekcí by se latex zničil!
Jako další krok doporučuji UV lampy, které se používají hlavně na nemocničních sálech. Počet lamp záleží na ploše vašeho studia. Likviduje bakterie, viry.
Osobní ochranné pomůcky: Rouška, plastový štít,ochranné brýle, lékařské desinfekce na ruce, latexové rukavice

Co se týká praktik, tak jsou bohužel takové, kterých bychom se jako dominy měly vyvarovat skrz zvýšené riziko nákazy: Olizování nohou, toaletní praktiky, krvavé praktiky, kousání, plivání

Zdají se Vám tyto doporučení rozumná? Napadá vás ještě něco dalšího co není v článku? Budu ráda za vaše komentáře ;)
Administrator
Site Admin

Re: DOMINY A DOBA PO KARANTÉNĚ

Příspěvekod Administrator » 06 dub 2020, 17:55

Taky mě ještě v souvislosti s tématem napadla další věc a tou je "otrocká dan". Mnoho tzv. "norníku" očekává pád odměny za erotické služby obecně. Měly by jsme se držet svých dřívějších odměn za lekci 2000,-/1h což byla v 80% případů standartní odměna za návštěvu profi dominy.
Administrator
Site Admin

Zpět na Your first forum